No ta reklama… Co ona robi ;)
Uczniowie klasy 2TRL postanowili w niekonwencjonalny sposób
wyrazić swoją wdzięczność nauczycielom i zamiast przysłowiowego „kwiatka na zakończenie roku szkolnego” przygotowali karykatury „profesorów”
, do których wykonania użyli sztucznej inteligencji
. Poza tym, że jesteśmy niesamowicie wdzięczni ![]()
![]()
, gratulujemy kreatywności! ![]()
![]()
![]()
Dziękujemy! ![]()
#AleStaszic#UczymyAI#Karykatury#ZakończenieRokuSzkolnego#Wakacje
Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych // Active People Association
Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim















